Tento produkt najdete také v těchto kategoriích:

Dětské zboží >> Kreativní tvoření >> Výtvarné a kreativní sady


Mašinka Tomáš - Zábavné sety

Mašinka Tomáš - Zábavné sety výrobek Mašinka Tomáš - Zábavné sety Sady Mašinka Tomáš jsou vhodné pro zvýšení kreativity dětí. Rozvíjejí kreslící schopnosti. Druhy:Razítka: Tento set obsahuje 4x razítrka a 1x polštářek na razítka.Šablony: Tento set obsahuje 4x tužku (zelenou, žlutou, modrou a červenou), papíry a 2 šablony s mašinkami. Obrázky: S touto sadou si můžeš vybarvit mašinky podle svých představ a dát je do barevných kulatých rámečků. Sada obsahuje 4x fixy (žlutá, modrá, zelená, červená), 4x rámečky, 3x archy s vymalovatelnými obrázky. Houbičky: Pomocí houbiček, které nabarvíš, obtiskneš různé tvary. Sada obsahuje 1x štětec, 8x barev (černá, hnědá, světle modrá, tmavě modrá, zelená, žlutá, oranžová a červená) a 5 houbiček různých tvarů.Barvičky: Vybarvi si svoje mašinky. Barvičky jsou ve tvaru mašinky (modrá, červená, černá a bílá) dále set obsahuje 1x štětec a 6 natisknutých mašinek, které lze vybarvit podle své fantazie. Kalendáře: S touto sadou si můžeš vyrobit svůj vlastní kancelář. Sada obsahuje 6x voskovek (oranžovou černou, šedou, žlutou, modrou a zelenou), 1x provázek a 12 archů s jednotlivými měsíci, které lze dovybarvit a dovyplnit. Rozměry balení: 20 x 14 x 3,5 cm.

Počet dní dostupnosti: ihned k dodání

Originální obrázek produktu:

Mašinka Tomáš - Zábavné sety

Uvedená cena platí jen do Soboty 23. ledna 2021

Kvalitní nákup v našem e-shopu!!!              Nákup u nás žádná věda prostě nákup.....


  • Kód: Mašinka Tomáš - Zábavné sety
  • Výrobce: Nespecifikováno

Levný, nižší cena

Dotaz na zbožíTento produkt byl přidán dne Neděle 23. června 2019.

Vaše IP adresa je: 18.204.42.98
Copyright © 2021 PCSESTAV. Powered by PCSESTAV

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Pokud to zákon vyžaduje jsou už do ceny započítány všechny poplatky (např. autorský fond, recyklační poplatky apod).

Hračky, hry, pyrotechnika, hračky, hry to vše u nás nakoupíte.

Prodáváme pouze originální, do ČR oficiální cestou dovezené Hračky, hry, pyrotechnika, hračky, hry s garancí původu a kvality!

Zlatnictví, Zahradní potřeby, Hračky, Kancelářské potřeby, Papírnictví, Zahrada, Spojovací materiál, Úklidové firmy, Spodní prádlo, Kování těsnění, Stavebniny, Sex shop, Šrouby, Stavba, Zbraně, Army-shop, Knihy DVD, Elekro součástky, MIMIBAZAR, Pro nejmenší, Armyshop, Kování, Spojovací materiál, Spojovací materiál, Spojovací materiál, Dekorace, Domácí potřeby,